ASSASSIN'S VS TEMPLARS PBF

''Prawda jest zawarta we krwii''.

Ogłoszenie

Dzień Tygodnia: | NIEDZIELA | Miesiąc: | Kwiecień | Pogoda: | Słonecznie | Co wynika z pogody: +70% Widoczności, +60% do Zmęczenia

#1 2011-08-13 13:10:39

 Vinci La Volpe

Mistrz Asasynów (GM)

Skąd: Syców
Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 153
Punktów :   

Targ

Targ w Masjafie jest o wiele mniejszy niż w Akkce. Stragany są zrobione z drewna i ledwo stoją, jednak towary z Masjafu są naprawdę cenne. Dla mieszkańców Masjafu takie się nie wydają bo mogą kupić je codziennie. Jednak w innych miastach towar z miasta asasynów jest naprawdę cenny. Nawet jeśli to skóra jakiegoś zwierzęcia - ważne że jest z Masjafu. Towary są tak cenne ponieważ Masjaf posiada naprawdę dobrych kupców, a oni rzadko sprzedają towary do innych miast. Wiadomo że kradzież takiego towaru graniczy z cudem ponieważ asasyni cały czas patrolują targ.


A soldier on my own, I don’t know the way
I’m riding up the heights of shame
I’m waiting for the call, the hand on the chest
I’m ready for the fight, and fate

Offline

 

#2 2011-08-15 18:14:25

Nichollo Orzelosko

JM - Junior Master

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Targ

Nichollo podchodzi do jednego z kupcy łapie go za koszule i pyta

- Wiesz czy w Masjafie jest jakiś szpieg jeśli wiesz i nie poinformowałeś nas to będzie źle !

Offline

 

#3 2011-08-15 18:22:53

 Vinci La Volpe

Mistrz Asasynów (GM)

Skąd: Syców
Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 153
Punktów :   

Re: Targ

Kupiec chwilę milczy.
-Proszę, nie zabijaj mnie! To jeden z mieszkańców, robi koszyki wiklinowe i sprzedaje innym kupcom poza miastem! Templariusze kiedyś założyli z nim umowę! - Krzyknął kupiec.
-Nie muszę się domyślać jaka to umowa... - Powiedział Nichollo i zatopił ukryte ostrze w ciele kupca.
W Masjafie były dwie osoby które robiły koszyki wiklinowe. Nie było wyjścia, Nichollo musiał zabić oby dwie. Gdy znalazł się obok pierwszej z nich od razu rzucił ją o mur.
-Gadaj! GADAJ CZY TO TY UKRADŁEŚ FRAGMENT DLA TEMPLARIUSZY?! - Krzyknął na niego Nichollo.
-Nie, to nie ja! Przysięgam, jestem niewinny! Sultan Abul Ihaan to zrobił! Jest w swoim biurze... Błagam nie zabijaj mnie! - Powiedział mieszkaniec.
-Niestety... Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone. - Powiedział Nichollo i zabił mieszkańca.
Nie minęło kilka minut i Nichollo stał już pod domem Sultana.
-Nie będę się z nim cackał. Zdradził Zakon, za to jest tylko śmierć. - Rzekł Nichollo i uderzył z kopniaka w drzwi Ihaan'a.
Nikogo nie zastał w domu. Porozglądał się cały czas stojąc w drzwiach. Nikogo nie było. Nagle Nichollo poczuł ból i upadł na ziemię. To Sultan uderzył go czymś ciężkim i zaczął uciekać.


A soldier on my own, I don’t know the way
I’m riding up the heights of shame
I’m waiting for the call, the hand on the chest
I’m ready for the fight, and fate

Offline

 

#4 2011-08-15 18:41:21

Nichollo Orzelosko

JM - Junior Master

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Targ

Nichollo wstaje i rozgląda się po pokoju

- Porca puttana !! bastardo !! niech no ja go dorwę pewnie zaraz zacznie się atak na Masjaf muszę szybko powiadomić mistrza !!!

Nichollo Wybiega z domu kupca i biegnie do mistrza

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skup aut gorzów wielkopolski