ASSASSIN'S VS TEMPLARS PBF

''Prawda jest zawarta we krwii''.

Ogłoszenie

Dzień Tygodnia: | NIEDZIELA | Miesiąc: | Kwiecień | Pogoda: | Słonecznie | Co wynika z pogody: +70% Widoczności, +60% do Zmęczenia

#1 2011-08-13 23:38:58

 Vinci La Volpe

Mistrz Asasynów (GM)

Skąd: Syców
Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 153
Punktów :   

Pracownia Leonardo da Vinci

Leonardo przeniósł tutaj swoją pracownię aby opracowywać nową broń i umiejętności (wraz z mistrzem) dla asasynów. Wszystkie balisty i katapulty podarowane Cesare Borgii nie zostały jednak zniszczone do końca. Sporą część tych maszyn posiadają templariusze. Jednak Leonardo opracowuje inne specjalne bronie i umiejętności dla asasynów. Musiał przenieść tu swoją pracownię ponieważ w innych miastach nie czuł się bezpiecznie.

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110622220507/assassinscreed/images/a/a7/Assassins-creed-2-leonardo-davinci.jpg

CENNIK UMIEJĘTNOŚCI



-------------------------

Orli Umysł



Dzięki tej umiejętności asasyn może przewidzieć gdzie uda się namierzona osoba; pomaga w podejmowaniu decyzji.

KOSZT: 1000 Florenów
-------------------------

BOMBA DYMNA



Gdy ją rzucisz rozprzestrzenia ona dużą chmurę dymu która utrudnia znalezienie Cię strażnikom i możesz łatwo uciec z pola walki.

KOSZT: 50 Florenów/Sztuka.
-------------------------

Drugie Ukryte Ostrze



Drugie ostrze daje o wiele więcej możliwości asasynowi. Może zabijać dwóch przeciwników na raz i robić lepsze kontrataki.

KOSZT: 500 Florenów

--------------------------

Ukryty Pistolet



Wydaje duży huk więc nie nadaje się na ciche misje, jednak jest niesamowicie skuteczny i każdego przeciwnika położy za jednym strzałem.

KOSZT: 800 Florenów

--------------------------

Hook Blade



Leonardo poprawił wersję tego cacka. Teraz można mieć Drugie Ukryte Ostrze i Hook Blade razem. Dzięki temu ostrzu które jest lekko zagięte można zjeżdżać po linach, co daje szybsze dotarcie do celu i przyciągać przeciwników aby ich potem zabić.

KOSZT: 2000 Florenów


A soldier on my own, I don’t know the way
I’m riding up the heights of shame
I’m waiting for the call, the hand on the chest
I’m ready for the fight, and fate

Offline

 

#2 2011-08-17 13:59:54

Nichollo Orzelosko

JM - Junior Master

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Pracownia Leonardo da Vinci

Nichollo podchodzi do Leonarda i mówi :

-Witaj Leonardo chciałbym u ciebie kupić trochę sprzętu mianowicie: Drugie ukryte ostrze, Ukryty pistolet, Orli umysł i bombę dymną. Ile może ci zająć zamontowanie drugiego ukrytego ostrza i ukrytego pistoletu ?

Offline

 

#3 2011-08-17 14:05:31

 Vinci La Volpe

Mistrz Asasynów (GM)

Skąd: Syców
Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 153
Punktów :   

Re: Pracownia Leonardo da Vinci

Leonardo przerywa pracę nad szkicem i podchodzi do Nichollo.
-Drugie Ukryte Ostrze akurat mam na zbycie. Vinci kazał mi zrobić. Proszę oto i ono. Orli Umysł dostaje się gdy zje się to. - Powiedział Da Vinci.
-Przecież to Jabłko... - Rzekł Nichollo.
-Może Ci się tak wydawać, ale to Jabłko Mądrości. Takie rosną na drzewie którego tylko ja znam położenie. Proszę, oto 10 Bomb Dymnych. A co do pistoletu, na jutro będzie gotowy. - Powiedział Leonardo.
-Ile to będzie florenów? - Spytał Nichollo.
-Hmmm... 2500 florenów dla Ciebie. I tak zniżyłem z ceny. - Powiedział Leonardo.


A soldier on my own, I don’t know the way
I’m riding up the heights of shame
I’m waiting for the call, the hand on the chest
I’m ready for the fight, and fate

Offline

 

#4 2011-08-17 14:07:42

Nichollo Orzelosko

JM - Junior Master

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 55
Punktów :   

Re: Pracownia Leonardo da Vinci

Nichollo sięga po sakiewkę i wyjmuje 2500 florenów

- Prosze oto twoje 2500 florenów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com