ASSASSIN'S VS TEMPLARS PBF

''Prawda jest zawarta we krwii''.

Ogłoszenie

Dzień Tygodnia: | NIEDZIELA | Miesiąc: | Kwiecień | Pogoda: | Słonecznie | Co wynika z pogody: +70% Widoczności, +60% do Zmęczenia

#1 2011-08-16 17:17:12

 Vinci La Volpe

Mistrz Asasynów (GM)

Skąd: Syców
Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 153
Punktów :   

The Hidden Blade

No cóż... Ukryte Ostrze jest znane wszystkim z Assassin's Creed. W tamtych czasach było jeszcze trudniej o części potrzebne do stworzenia Ukrytego Ostrza, a jednak każdy asasyn je miał. Leonardo Da Vinci Ukryte Ostrze przerobił już na początku AC II. W czasach które mamy obecnie każdy z nas może stworzyć Ukryte Ostrze. Jak?

Z noży, z plastikowych noży, z klocków LEGO, a nawet z długopisów.

Każdy materiał na budowę Ukrytego Ostrza jest powszechnie dostępny. Oto kilka zdjęć schematu Ukrytych Ostrzy.

1#

Obrazek przedstawia schemat wysuwania się Ukrytego Ostrza. Pierścionek na palcu przywiązany jest do mechanizmu, dzięki czemu ostrze się wysuwa. Aby było długie i skuteczne, są 3 części, z czego jedna się wysuwa.

2#

Na tym obrazku widzimy inne Ukryte Ostrze, wersję raczej bardziej ''uboższą'', chociaż nie do końca bym to powiedział. Ostrze wysuwa się za pomocą kulki które ma ograniczone pole ruchu. Jeśli przesuniemy je na sam koniec ostrze wysunie się, a kulka nie wróci na swoje miejsce. Jeśli to my ją przeciągniemy na jej podstawowe miejsce, ostrze schowa się. Jest to bardziej bezpieczna forma Ukrytego Ostrza.

Update - 17.08.11

Zacząłem właśnie robić ukryte ostrze. Robię je z noża do regipsów. Niektórzy mogą się śmiać, ale ostrze od noża do regipsów jest naprawdę ostre. Jednak jest ścięte na skos, także muszę je wymienić aby ostrze wyglądało bardziej realnie. Specjalnie kupiłem nóż regipsowy łamany aby części odpadły, a wtedy będę mógł zamontować własne ostrze. Ale raczej nie będę czekał. Odkręcę ostrze do regipsu i po sprawie. Obudowa noża do regipsów jest lekko zbyt duża na ukryte  ostrze, także obudowa też musi ulec wymianie, lub po prostu zrobię nową z metalu albo listwy od biurka. Mój nóż wygląda tak. Wiem, prawie nie widać, ale takie wymiary. Także gdy zrobię ukryte ostrze podzielę się z wami zdjęciami.


A soldier on my own, I don’t know the way
I’m riding up the heights of shame
I’m waiting for the call, the hand on the chest
I’m ready for the fight, and fate

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
JANA